0 ש"ח
נתרמו עד כה מתוך 222,000 ₪

הי לכולם,

את הפנייה הזאת בחרנו להפיץ בין משפחה וחברים קרובים שמכירים את גיל היכרות רבת שנים.
גיל ניצן בן 50 ומשמש כאב חד הורי למאי שמתגוררת איתו כאשר אמא חיה בחו"ל.

לגיל יש אח בשם רן בן 41, נשוי ואבא לבנג'י בן החמש וויקטוריה בת השנתיים.
לפני ארבע שנים הכליות של רן הפסיקו לתפקד בהדרגה, וכיום הן עובדות ב-10% בלבד ונמצא לפני טיפולי דיאליזה, רן חייב תרומת כליה בדחיפות על מנת שיוכל להמשיך ולחיות חיים בריאים וטובים, ולהמשיך ולגדל את ילדיו המתוקים.

מי שמכיר את גיל, יודע שהתכונה הבולטת שלו היא נתינה ועשייה חברתית, כאשר התברר שצריך תורם כליה לרן הוא מייד התנדב לתרום את כלייתו וביצע בארץ את כלל הבדיקות הנדרשות, כולל בדיקות פרטיות, שכן התורים בקופ"ח הם ארוכים מאוד.

על מנת לסיים את התהליך ולעבור את הניתוח, גיל חייב לטוס ב-3.4.2023 לפניקס אריזונה בארה"ב לאחיו, לצורך ביצוע בדיקות נוספות כולל וועדות רפואיות והערכות פסיכולוגיות לסיום התהליך ולהימצא ככשיר לתרומה שיאפשר לו להציל את אחיו.

כולנו תפילה שהכל יעבור כשורה ובשלום וגיל יעבור את הניתוח המתוכנן לחודש מאי.

לאחר הניתוח יהיה על גיל להישאר באשפוז ובהחלמה בארה"ב תקופה של 3 חודשים, בהם לא יוכל להתפרנס ויהיה עליו לממן בכוחות עצמו את השהייה הארוכה.

העלויות של תרומת הכלייה , תקופת האשפוז וההחלמה הנלוות הן 222,000 ₪ וזה לאחר שחלק מההוצאות משולמות ע"י הביטוח הרפואי של רן (רק עלות האשפוז כ- 20,000$).

יש לנו 10 ימים בלבד לגייס את הסכום הנדרש ומסיבה זו אנו פונים אליכם שתעזרו לנו לעזור לגיל לנסוע בראש שקט, לעבור את הבדיקות ואת הניתוח.

חשוב לנו לציין, הכסף יועבר לגיל עם התקדמות הבדיקות והשהייה באריזונה, במידה ויימצא שגיל אינו מתאים לתרומה וישתמש רק בחלק מכספי התרומות, יתרת הכסף תועבר לאחיו שזקוק לסיוע לא פחות ממנו, שכן הוא צפוי לאשפוז ממושך עד אשר יימצא תורם חליפי וזמן החלמה.

כמה מילים על גיל המדהים שבאמת התנדב בלב שלם לסייע לאחיו,

גיל הוא איש יחסי ציבור, שעובד בעיקר עם עמותות של אנשים עם מוגבלויות, פעיל חברתי כבר מעל 3 עשורים מתנדב במשטרה,  מתנדב עם בני נוער בסיכון וילדים חולי סרטן, עשה קורסים ברטוריקה לאנשים עם מוגבלות ואף היה זה שדאג שבכל תחנות הרכבת יהיו עמדות הצללה לנכים, ועכשיו הזמן שלנו לדאוג לגיל.

"כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו"

כל אחד מכם מוזמן לתרום לפי רצונו ויכולתו בכל סכום שיבחר, לרבות קבלת  קבלה לצורכי מס.

תודה מראש, קבלו הערכתנו הגדולה ובאותה הזדמנות שולחים לגיל ואחיו רפואה שלמה וחיבוק ענק.

סכום הגיוס – 222,000 ש"ח תאריך סיום הגיוס – 4.4.2023

0 ש"ח
נתרמו עד כה מתוך 222,000 ₪