0
נתרמו עד כה מתוך 34,000 ₪

נעים להכיר,

רויטל אזולאי, בת 51 מקרית גת, הגעתי לגיל המקסימלי שמאפשר לי להרות ולהגשים את החלום שלי ולהיות אמא.

הייתי בזוגיות רבת שנים עם בחור מדהים, הכרנו בגיל 20 ומאז לא נפרדו דרכינו, כשרצינו להקים משפחה התחתנו, ניסינו להרות אך זה לא צלח, הרצון להיות הורים משותפים לילד היה גדול מאוד, ולכן המשכנו בטיפולי פוריות.

במהלך הטיפולים, התברר שבן זוגי חלה בסרטן אלים מאוד, והרצון להגשים את החלום ולהיות הורים היה גדול עוד יותר – שהוא שיזכה להחזיק ילד לפני שהוא נפטר, ולשמחתנו נכנסתי להריון, והיינו מאושרים כל כך אך ההיריון לא החזיק מעמד.

לאחר פטירתו של בן זוגי נכנסתי לדיכאון קשה מאוד, עברתי טיפול פסיכולוגי ארוך טווח, ולקח לי זמן להתאושש ולהחליט לחזור לטיפולים, אך בשלב הזה לא יכולתי להשתמש בביציות שלי ועלי להשתמש בתרומת ביצית, והייתי צריכה להקים את עצמי גם להמשיך בטיפולי פוריות ללא בן זוג, אבל החלום שלי להיות אמא הוא מה שעמד לנגד עיניי.

עד גיל 45 עשיתי 8 סבבים של שאיבת ביציות והחזרות אבל הביציות שלי כבר היו מבוגרות ולא הבשילו לכדי עובר, כשהגעתי לגיל 45 משרד הבריאות לא מאשר השתתפות בטיפולי פוריות, והתחלתי לשלם באופן פרטי הרבה מאוד כסף עבור רכישת בציות והטיפולים, אך זה לא צלח ונשברתי נפשית.

אני עובדת במוקד של משרד הבריאות במחלקת טיפת חלב, מתקשרים אלי הורים טריים שזה עתה נולדו להם תינוק או תינוקת ומבקשים לקבוע תור ראשון, כמובן שאני קודם כל מברכת אותם במזל טוב, שמחה בשמחתם וזה לא במקרה שאני נמצאת במוקד הזה, אני קמה כל בוקר עם החלום של להיות אמא, להיות בעלת משפחה, לאהוב את הילד שלי בכל ליבי, להרגיש שיש לי משמעות נוספת לחיי.

בימים אלו עוד יותר אני מרגישה שהזכות הגדולה ביותר שיש זה פשוט להיות אמא.

הצורך שלי הוא לרכוש ביציות חדשות ולעבור טיפולי פוריות.

העלות היא גבוהה יותר מאשר שאני יכולה להרשות לעצמי, ועל כן אני פונה אליכם לתרומה כנדבת לבכם.

תודה מראש, שנזכה לימים טובים ושקטים,

רויטל אזולאי

0
נתרמו עד כה מתוך 34,000 ₪