0
נתרמו עד כה מתוך 75,000 ₪
בס"ד

חברים, משפחה ואנשים יקרים שלום,

אני זועקת לעזרה. לעזרתכם. אני וביתי שרה וכל משפחתי היקרה, עזרת בזק עד ליום 6.9.2022

בשלוש השנים האחרונות אני מנהלת מאבק קשה ועצוב מול אב ביתי היקרה מכל שרה בבית המשפט בארצות הברית, התנהלנו מול שופט אשר בחר בצד של האב שהינו נוצרי תוך התעלמות מוחלטת מהצורך של הבת בדמות אימהית, ובצעד קשה מאוד, ניתנה פסיקה לפני שבועיים, שנפסקו לי הסדרי ראייה מצומצמים מאוד  – 

פגישה עם ביתי כל סוף שבוע שני ושלוש שיחות טלפון בחודש כל שיחה למשך חצי שעה בלבד!

זהו זמן האמא שהבת היקרה שלי בת השש קיבלה. כל זאת כדי למנוע זיקה יהודית או כל קשר עם משפחתי בארץ, כמובן שאין לי אישור להוציאה מארצות הברית ודרכונה הופקד בבית המשפט.

במהלך שלושת השנים האחרונות הוצאתי את כל חסכונותיי וסיוע נרחב של חברים ומשפחה עלות המשפט הגיע ל-120,000$ וכעת עלי לערער, עד ליום 6.9.2022 בלבד ולשמחתי הערעור בערכאה גבוהה יותר וברור לי שאזכה בביתי בחזרה הביתה. 

לשם הערעור עלי לגייס סכום של 27,000$, סכום של 5,000$ כבר גוייס ואני פונה אליכם על מנת לגייס את היתרה. 

מספר מילים עלי – ניקול אריאנה סויסה, בת 30 נולדתי וגדלתי בניו-יורק, עורכת דין במקצועי, יהודייה גאה וכחלק בלתי נפרד מאהבתי למדינה הדרכתי מספר פעמים במסגרת פרוייקט תגלית, הקשר עם משפחתי בארץ הינו הדוק עד מאוד. 

אני, ביתי שרה ומשפחתי מבקשים בכל לשון של בקשה את עזרתכם עם ישראל היקר, קשה לנו לבקש, אך אין לנו ברירה ואין ביכולתנו לשאת בסכום הערעור אף שהוא לא גבוה. אתם תקוותי להשבת ביתי לזרועותיי.

תודה רבה לכולם
הקדוש ברוך הוא ימלא משאלות לבכם לטובה

נתרמו עד כה מתוך 75,000 ₪