ש"ח
נתרמו עד כה מתוך 220,000 ₪
 

"אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא…"

נעים מאוד, שמי מטילדה אדלשטיין בת 50 לפני חמש שנים וחצי זכיתי וילדתי את בני הראשון הוד יהודה אדלשטיין, לאחר שלאורך השנים רציתי להקים משפחה מתוך זוגיות, אך כשהגעתי לגיל 38 ולא מצאתי את הזוגיות הנכונה להקים איתה משפחה, החלטתי שאני עושה את זה לבד, הרצון למשפחה שלי בער בלי ברחם.

כך יצאתי למסע ארוך של 6 שנים ארוכות מאוד, בהן עברתי 18 הפריות ו-17 הזרעות, בדיקות של הרחם, ולבסוף הייתי צריכה גם תרומת ביצית, וכך הפכתי להיות הפונדקאית של עצמי, ובסוף שבוע 37 ילדתי את הוד שלי בניתוח קיסרי.

עלות התהליך עלה לי כ-500,000 ₪, חלק מימנתי מתוך התזרים השוטף וחלק מהלוואה מהבנק.
כיום, לאחר סידרת בדיקות נוספת וליווי צמוד של רופא מומחה, אני יוצאת למסע שני להרחיב את המשפחה ולתת להוד יהודה שלי אח או אחות.

הזמן שלי קצוב מאוד, זו השנה האחרונה שבה אוכל להיכנס להריון וללדת, אך בשל העלויות הגבוהות שאני עוד משלמת מההיריון הראשון, אין ביכולתי לעשות את המסע הזה לבד, ואני צריכה את עזרתכם, אני יודעת שאם לא אעשה את זה עכשיו אתחרט על כך כל ימי חיי.

עלויות ההיריון הנוסף – 220,000 ₪

למרות ועל אף גילי המתקדם, הרופאים מאשרים לי הריון נוסף, ואם יש משהו שמאוד מאוד חשוב לי בחיי זה לא להשאיר את הוד יהודה לבד, שיהיה לו אח או אחות, שתהיה לו משפחה גדולה יותר.

שמו של הוד יהודה נבחר בקפידה, יהודה אדלשטיין היה שמו של אבי ז"ל בחרתי את השם הוד מתוך השם המלא, השם יהודה בנוי מאותיות הקב"ה  והבנתי שברגע ששמו יהיה הוד הוא יקבל את ההשגחה של אבי יהודה ושל הקב"ה, ההורים שלי ניצולי שואה, עלו לארץ באוניית אוקסודוס, ואני ממשיכה להתגורר במושב שאותו הקימו בתחילת שנות החמישים – מושב יד נתן, המושב הוא הקרקע והבסיס שלי ושל הוד, המקום בו גדלתי וצמחתי, ומגדלת את בני ובבוא היום גם את האח או האחות שייוולדו לו.  

מודים, מעריכים מקרב לב עם הרבה התרגשות וציפייה להרחבת המשפחה,

מטי והוד יהודה אדלשטיין

סכום הגיוס – 220,000 ש"ח תאריך סיום הגיוס – 30.9.2023

לתרומה בהעברה בנקאית יש ליצור קשר עם נועה חריש – 052-5556880 או במייל של העמותה – [email protected]

התרומות בביט או באשראי דרך עמותת "גיוס מהלב" ע"ר 580672053 ואינן מוכרות במס.

ש"ח
נתרמו עד כה מתוך 220,000 ₪