0
נתרמו עד כה מתוך 550,000 ₪

הי עם ישראל היקר,

נעים להכיר – זרעית ולב ניסימוב בני 38 מחדרה.

גם בימים קשים אלו שעם ישראל עובר, אנחנו ממשיכים להתמודד עם המחלה של לב בעלי היקר, שמתמודד בגבורה גדולה עם מחלת הסרטן, מזה שנתיים שאנחנו מתמודדים ורואים ניסים גלויים, פשוט כך, פעמיים שלב התנדנד בין חיים למוות, ופעם אחת גם קראו לנו להיפרד ממנו, ולהכין את הילדים לסוף המתקרב.

שנתיים שאנחנו חיים חיים של בתי חולים, תרופות, מלחמות על תרופות מצילות חיים שאינן בסל התרופות, ומוצאים את הכספים מתוך החסכונות ומהמשפחה.

אנו זרעית ולב, שניים שהם אחד, נפגשנו בגיל 16 ומאז לא נפרדנו, החלום שלנו היה להקים משפחה ולחיות חיים טובים, וכך היה עד לפני שנתיים.
הילדים המתוקים שלנו אדיר ואריאל בני 12 ו-9 חיים במציאות שבה אבא שהיה האבא הכי מדהים בעולם הפך ברגע אחד לסיעודי מלא, בלילות אני מזינה אותו דרך tpn.

לב התגלה כחולה סרטן ריאות בדרגה 4, ובמשך שנה הוא קיבל טיפול ביולוגי שלא היטיב עימו, הוא ירד במשקל לתת משקל, הפסיק ללכת, התופעות לוואי היו קשות מאוד מאוד, אך לא הייתה תרופה אחרת, ואז ממש בנס גלוי, לאחר שעשינו בדיקה מיוחדת ויקרה מאוד, הוא נמצא מתאים למחקר חדש וניסיוני של תרופה ביולוגית שלא קיבלה עוד את האישור של ה-FDA, אבל עבור לב התרופה היתה מצילת חיים, הוא חזר לחיים! עלה 20 קילו התאושש, חזר לתפקד, אפילו יצאנו לחופשה משפחתית, וביום אחד הכל נקטע.
הפסיקו לו את התרופה, ובחודש הזה חלה התדרדרות עצומה והסרטן התפשט לעצמות, עד היום אנחנו לא מתאוששים מהמצב הזה.

בנס נוסף מצאתי את פרופ' נחושתן שהוא רופא בדמות מלאך ונשמה אמיתית, שלא נשאר אדיש לרצון הבסיסי של לב לחיות, ועזר לי למצוא מספר תרופות המתאימה ללב, העלות שלהם בחודש היא 42,000 ₪.

כמפרנסת יחידה, וביחד עם הקצבה של לב אין לנו אפשרות לממן את התרופה, אבל לב הוא אני.
ואני אעשה עבורו כל שאפשר כדי לחיות חיים טובים לצד המחלה, זה אפשרי.
אבל הוא צריך שנה שלמה של טיפול, בכל בדיקה אנחנו רואים התקדמות קטנה וזו התקווה שלנו,
המשפחות והחברים המדהימים שלנו עזרו ועוזרים ללא הרף, גם בטיפול בילדים, בהסעות, בבישולים וגם בכסף.

הוצאנו עד היום למעלה מ-100,000 ₪, והגענו לקצה גבול היכולת.
אני יודעת שבימים אלו כולם דואגים לחיילים היקרים שלנו, ולמשפחות העוטף, ועדיין, אני מבקשת מכם, יש גם אותנו.

כל תרומה קטנה כגדולה היא משמעותית מאוד עבורנו.
בברכה לימים שקטים, ושכולם יחזרו הביתה בשלום אמן

זרעית, לב, אדיר ואריאל.

0
נתרמו עד כה מתוך 550,000 ₪