עד כה נרתמו 589 אנשים

הי חברים,

התגייסנו, בוגרי מערכת הביטחון, כדי לעזור לאדם יקר שהוא בעינינו ובעיני רבים גיבור ישראל, איש מערכת הביטחון לשעבר.

נודה לכם אם תקדישו מספר דקות מזמנכם, לקרא את סיפורו של ערן שם בדוי.

המדינה שלחה אותו למשימה, הוא עמד בה בגבורה, ובאירוע דרמטי ומורט עצבים תוך קור רוח יוצא מגדר הרגיל הציל את חייהם של אנשים חשובים מאוד ומנע תקרית קשה ואיומה.

ערן חזר מהמשימה עם פוסט טראומה שהתגלתה מיד, הותר החוזה מולו והוא נותר ללא פרנסה. המשפחה שהקימו, ערן ואישתו שעברו מצבים קשים הרבה יותר, לא שרדה את הקושי שנפל עליה והמשפחה התפרקה לפני מספר שנים.

הבעיות הכלכליות החלו עוד בתקופה שבה הם היו נשואים, כאשר בשל מצבו, לא יכול היה לעבוד במשך מספר שנים. כל הוצאות הבית, כולל כל התשלומים שולמו אך ורק מקצבת הנכות שאותה קיבל ערן. זו הייתה התחלה של הנפילה הכלכלית הגדולה! כל אפשרויות האשראי החלו להיסגר בפניו לקיום הבסיסי של המשפחה, ביחד עם המצב הפיסי והנפשי הקשים, הוא מצא עצמו בלית ברירה נאלץ לקחת הלוואות.

כאשר ערן ואישתו התגרשו, הוא ויתר על משמורת משותפת על מנת שהאמא של ילדיו, שלא משתכרת שכר גבוה תקבל מזונות מלאים ותוכל לגדל את הילדים בביטחון כלכלי ובנחת, דבר שהעלה עוד את הוצאותיו החודשיות של ערן.

הוא מתפרנס הן מקצבת נכות והן מעבודה, אך המרה השחורה של התשלומים החודשיים הרבים, מקשים עליו להתקדם ולחיות.

החובות הרבים שנצברו בשנים בהן לא עבד וגורמים לו לשקוע עמוק, הפחד מפני הגביה של השוק האפור הוא יום-יומי.
רתמנו לעזרתו גם את אחד המומחים לכלכלת המשפחה על מנת להעמידו מחדש על הרגליים לאחר שנצליח להסדיר את מצבו הכלכלי.

יצאנו במבצע גיוס סכום חוב בסך  325,000 ש"ח בהחזר חודשי גבוה מאוד.

גיוס מיידי של סכומים אלו היא המשימה הקריטית העומדת בפנינו, את יתר ההלוואות ישלם ערן מתוך הכנסותיו, ונסייע לו להגיע לפריסת חובות בבנקים.

הפרוייקט מלווה ע"י עו"ד ורו"ח של העמותה.

אנחנו יודע שלכם אנו לא צריכים להסביר מהי פוסט טראומה, וכמה כוחות נפש צריך אדם כדי לעבוד, להתפרנס, לגדל את הילדים ומעל הכל מרחף מעל ראש איום קיומי תמידי של גובי החוב אשר בכל חודש מצטבר עוד 5% לקרן.

אנו פונים אליכם, האיש יקר לליבנו, ויש לנו כחברים וכאזרחים חוב של כבוד כלפיו !

התחייבנו לשמור על האנונימיות שלו מתוך רצון לכבדו ולא לחשוף את מבוכתו להמצב אליו נקלע. לו יכולנו לחשוף את שמו הייתם נרתמים ללא היסוס מתוך הערכה לבחור המיוחד הזה המוכר מרמת ראש הממשלה והצמרת הביטחונית בזכות מעשיו וגבורתו.

לקחנו על עצמנו לסייע לו ולהציל אותו לאחר שהוא הציל את חברינו. אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על עזרה אפשרית בתרומה – וגם בגיוס תרומות דרך חברים ומשפחה ו/או בכל דרך אפשרית אחרת.

תודה,
חברים ובכירים לשעבר במערכת 

0
מתוך 325,000 ₪