0
נתרמו עד כה מתוך 150,000 ₪

אדווה באומץ רב ובמסע מרגש ונוגע ללב, בוחרת בדרך הריפוי.

אדווה מתמודדת עם פוסט טראומה מורכבת בעקבות אלימות במשפחה ופגיעה מינית.
סיפור החיים של אדווה לא פשוט, והיא נאלצת להתמודד בנוסף לפגיעה הנפשית עם מורכבות פיזית לאחר תאונת דרכים שעברה לפני כ-12 שנים, שגרמה לניתוחים רבים לשיקום עמוד השידרה ונשארה במוגבלות פיזית שמשפיעה על התפקוד היום יומי.

אדווה לוחמת אמיתית, שלא מוותרת על החיים, ומנסה בכל כוחה לשקם וליצר עבורה מציאות אחרת, תומכת, בה היא יכולה לתפקד ולחיות את חייה גם ברגעים ללא סבל.

התמודדות עם פוסט טראומה מורכת היא לכל החיים ודורשת מתן מענה טיפולי כדי לעזור בויסות, בריפוי החלקים הפצועים, בחיזוק וביכולת להמשיך לשמור על תקווה ולהאמין שיש גם דרך אחרת לצעוד בה בתוך סע כה מורכב ולא פשוט.

בתוך הרגעים הקשים, המתסכלים וגם אלא שכבר לא נשאר בהם כח, אדווה עדיין מגייסת את כל כולה כדי לא לוותר, היא לא יכולה לעשות זאת לבד, ונדרשת רשת תמיכה גדולה שמורכבת משילוב של כמה טיפולים שיוכלו להעניק לאדווה את התמיכה אותה היא מבקשת וזקוקה.
כל מפגש עם אדווה נוגע עמוק בלב, מרגש, כואב, ועמוק.
ובתוך כל הפגיעה הגדולה שאדווה חוותה נשארה בה מידת הסקרנות, כוחות הרצון להירפא, חיוך שמופיע מידי פעם, עיניים גדולות שמספרות על טוב ליבה, ונשמה כה מיוחדת ורגישה שמבקשת להיות בעולם ללא כאב.

אנחנו, חבריה של אדווה התגייסנו באהבה לסייע לה ולגייס עבורה תרומות, נודה לכל אחת ואחד מכם הקוראים את סיפורה להתגייס ולתרום, כל תרומה תתקבל באהבה ובתודה.

תרומה בפייבוקס – קבוצה ייעודית לתרומות עבור אדווה

לתרומה עם קבלה 46 א – יש לתרום לעמותת "גלילה" המסייעת לנו בקמפיין – 

בנק בינלאומי 31, סניף 120 כפר ורדים, חשבון – 186681 חובה לרשום עבור אדווה. על מנת לקבל קבלה יש לשלוח מייל עם אסמכתא של התרומה למייל – [email protected] 

0
נתרמו עד כה מתוך 150,000 ₪