400
נתרמו עד כה מתוך 90,000 ₪

לבד מול חברת הביטוח

במשך 7 שנים אני נאבקת מול חברת ביטוח שניצלה את מצבי הבריאותי והנפשי בצורה בוטה וכעת נותרתי בלי שום יכולת לכלכל את עצמי ולהמשיך את המאבק מולם.

אני זקוקה לעזרתכם המהירה בבקשה דחוף – עד ליום 11.4.2021 אני חייבת להעביר לחברת הביטוח סכום של 49,000 ש"ח על מנת להשיב לי את זכויותיי לתשלומים עתידיים עד סוף ימיי כפי שהיה מגיע לי מלכתחילה, אך המידע הוסתר ממני ע"י נציגי החברה.

כל תרומה תתקבל בברכה, אודה לכם שתקדישו לי מספר דקות מזמנכם, ואם תסכימו גם לתרום לי תרומה כפי יכולתכם.

שלום אנשים יקרים, שמי מירה ברוך, אני בת 54 רווקה וללא ילדים, בשנת 2010  חליתי במחלה פיזית קשה עם כאבים עזים, שגרמו לי לאי כשירות משפטית, לא ידעתי איפה אני ומה אני עושה, עולמי חרב עלי. עקב המחלה הקשה והמצב הנפשי נותרתי בלי יכולת לכלכל את עצמי כלל.

מאישה עובדת, חרוצה, משכילה שכל חייה עזרה לאנשים נותרתי תלויה לחלוטין בזולת.

במצב עגום זה, כשאני זקוקה לכל שקל, בקשתי מחברת הביטוח למשוך את כספי הפנסיה כדי שאוכל לעמוד בתשלומים, חברת הביטוח שהייתה מודעת למצבי הבריאותי והנפשי ושהפסקתי את עבודתי כמנהלת קבלה.  במקום ליידע אותי שאני זכאית לפנסיה חודשית עקב אובדן כושר עבודה החתימה אותי  כשאני במצב של אי כשירות משפטית ובכך שללה ממני את כל הזכויות הפנסיוניות שהגיעו לי 2010 כולל גמלה חודשית בגלל אובדן כושר עבודה בנוסף לכך הביאה לכך שאהיה זכאית לקצבה זעומה מכיוון שלא ידעתי  שהמעסיק לא העביר לקרן את ההפרשות שגבה ממני לקרן הפנסיה !! הדבר שעמד לנגד עיניהם זה לחסוך מהם לשלם לי כסף שהגיע לי על פי חוק!!!  

חברת הביטוח בגדה בי ניצלה את חולשתי ללא שום רחם בתקופה הכי קשה בחיים שלי  והותירה אותי ללא בטחון והכנסה!! כל השנים שעבדתי והפרשתי לקרן   כדי שידאגו לי בזמן שאזדקק!! הכל היה לשווא

 מבלי שידעתי ותוך ניצול מצוקתי נותרתי עם תשלום מצחיק חד פעמי של 27,000 ₪ לאחר שנים רבות של עבודה, וזאת מבלי יכולת לקבל מהם כספים שמגיעים לי.

לאורך כל התקופה הם השפילו אותי, טרטרו אותי ולעגו לי, כך נותרתי באי כושר עבודה מלא, מצב נפשי קשה, פגיעה גופנית קשה ובאי יכולת לקיים את עצמי בכבוד כבר 10 שנים !!!!

רק בשנת 2014 כשהצלחתי לצאת קצת מהמצב הנפשי הקשה בו הייתי, פניתי לקרן הפנסיה וגיליתי להפתעתי שבכך שמשכתי את כספי הפנסיה על סך  שח 27000 איבדתי את הזכות לתבוע אובדן כושר עבודה שהייתה מאפשרת לי לקבל את הגמלה שמגיעה לי לחיות בכבוד!!

במהלך 6 השנים האחרונות אני מנהלת עם חברת הביטוח מלחמת עולם בהליך משפטי מורכב מאד באשר לטענת ההתיישנות וגובה הגמלה המגיעה לי ועל מנת שאצליח להמשיך להיאבק עד שהצדק שלי ייעשה עמי! אני חייבת את עזרתכם כדי לנצח ממש כך מבלי עזרתכם חברת הביטוח תנצח וזה לא צודק!!!אנא עזרו לנצח

כעת אני עומדת בשלב הכי גורלי ומכריע  להשיב לי את הזכויות שהם שלחו ממני ב2010 ולהעלות את הסכום מה שחברת הביטוח שוב רוצה למנוע ממני שאני אקבל סכום של מאות שקלים בלבד ולא סכום של 2500 שח לחודש כפיש מגיע לי לאחר כל שנות עבודתי!!

בית הדין לעבודה ובכפוף לתקנה של הממונה על שוק ההון והביטוח חובה עלי להחזיר 49,000 ₪, שזה למעשה הכסף שקיבלתי לפני עשר שנים בסך 27,000 ₪ בצמוד למדד והתשואה.

 אם לא אחזיר את הכסף עד ליום 11.4.2021 בית המשפט ידחה את התביעה שלי וכל המאבק הקשה שאני מנהלת  שנים רבות שגבה ממני מחיר מחיר נפשי כבד  ירד לטמיון  !!! ובעת הזו  אני פונה לליבכם ולעזרתכם!!!   אנא עזרו לי שזה לא יירד לטמיון!!!

הסכום הזה הוא רק לקרן הפנסיה עוד מבלי כספים שעלי לשלם למומחים ולצורך הוצאות משפטיות. לדאבוני הרב נותרתי מרוששת, סך הכל נדרשים לי תשעים אלף שח על מנת שאוכל לקבל את הזכויות שלי ולהזדקן בכבוד. אני צריכה ומבקשת  את עזרתכם, אם לא אצליח להשיג את הסכום הנ"ל לא יהיה לי סיכוי לקבל סכום קטן שיאפשר לי לחיות.

בנוסף, היה חשוב לי לספר את הסיפור שלי על מנת שכל אחד מכם וממי שקורא את הסיפור יהיה מודע לזכויות שלו, תבדקו שהמעסיקים מפקידים לכם את הכספים לקרן הפנסיה , אל תחתמו לקרן הפנסיה לפני שאתם בטוחים על מה אתם חותמים. אנא אל תקלו ראש שלא תצטרכו להגיע למצב שלי מה שיובילו אתכם למסע ארוך וקשה שאני הגעתי!

מודה לכל מי שישתף ויתמוך המאבק שלי.

שאו ברכה בריאות לכולם אמן.

סכום הגיוס – 90,000 ש"ח תאריך סיום הגיוס – 11.4.2021

התרומות עוברות דרך עמותת "גיוס מהלב" ע"ר 580672053

  1. ביט עמותה – לחצו כאן לתרומה בביט
  2. פייבוקס עמותה – 052-5556880 – חובה לציין עבור מירה ברוך
400
נתרמו עד כה מתוך 90,000 ₪