39597
נתרמו עד כה מתוך 200,000 ₪

אנשים יקרים,

למי שמכיר ולמי שלא, אנחנו חן ושי, התחתנו בשנת 2015 ונכנסנו מהר מאוד להריון, ונולד רון שלנו, אהבת חיינו בניתוח קיסרי חירום.

אף אחד לא אמר לנו שמה שיקרה אח"כ ישנה את עולמנו לעד. כעבור שנה התחלנו לתכנן הריון נוסף, להגדיל את המשפחה ולהביא עוד אח או אחות לרון.

לאחר שנה של ניסיונות ללא הצלחה, החלטנו ללכת לבדיקה.
אחרי מספר בדיקות, ולאחר שעברנו רופאים שונים שלכל אחד היתה אבחנה אחרת, הגענו לרופא מלאך שסוף סוף הבין מה קרה…

הרופא הסביר שהניתוח הקיסרי גרם לכך שהחצוצרות שלי נחסמו במהלך הניתוח, כך שאין סיכוי שהזרע והביצית ייפגשו לעולם, בנוסף הוא אבחן שיש בכל הרחם הידבקויות, צוואר הרחם עקום והוא והרחם מודבקים לצד הבטן, ובמילים אחרות ומאוד מאוד כואבות: "לא תוכלי להביא ילדים בדרך הטבעית, אולי בטיפולי פוריות".
בכינו ללא הפסקה, אך המשכנו להילחם. אז החל מסע קשה מנשוא של טיפולי פוריות, עברנו בשלוש שנים מספר רב של טיפולי הפריה, כאשר בכל טיפול מרדימים אותי הרדמה מלאה לשאיבת והחזרת ביציות, אך בגלל הנזק שנגרם לי בלידה ולאחר שלוש שנים של טיפולים הודיע לי הפרופסור הצמוד אליי להפסיק עם הסבל ושהרחם שלי לא במצב של להביא ילד ושעלינו לפנות לפונדקאות. שוב קיבלנו בומבה רצינית אבל ממשיכים להילחם…

כמובן שאין לנו את הכסף לפונדקאות ובמיוחד לאחר תקופת הקורונה בה לא עבדנו… אנחנו אוטוטו בני 38 ורוצים להתקדם בתהליך ולכן אנו מבקשים עזרה, לתת לרון את האח או האחות שהוא כל כך חולם עליהם.

החלטנו לצאת בקמפיין למימון המונים על סך 200,000 ש"ח למימון של הליך הפונדקאות.

ניתן לרכוש את המשחק שלי כחלק מהתרומה לקמפיין – "אולם התאטרון" עלותו בקמפיין 250 ש"ח לכיסוי עלויות והיתרה עבור תרומה לקמפיין. 

תודה רבה מקרב לב,

חן, שי ורון 

המשחק - "אולם התאטרון"

250
  • "אולם התאטרון" משחק רב גילאי חדש, משחק יצירתי במיוחד, מותאם לגני הילדים ולמשפחות הרוצות לעודד את תחשת הביטחון ויכולת העמידה מול קהל ובעיקר מגבש יחדיו את כל המשפחה והילדים. לא להחמיץ. המשחק הוא פרי יצירתה של חן .
  • פריט רשימה
39597
נתרמו עד כה מתוך 200,000 ₪