"בבקשה אימא, תקחי אותי מכאן!"
אמיליה בת 4 שנחטפה מישראל מתחננת לעזרה

אמיליה הבת שלי בת 4, נחטפה ממני פיזית, נקרעה לי מהידיים, נלקחה ממני בהונאה.  על פי החוק של אמנת האג היא נחטפה. אני פונה אליכם בכל לשון של בקשה, לסייע לי באמצעות תרומות לממן את הייצוג המשפטי, ואת השהות שלי בפנסלבניה, כדי לסיים את הסיוט הזה ולהחזיר את אמיליה הקטנה לבית שלנו בישראל.


אמיליה שלי, בתי היחידה והאהובה,  זו אמא נטע, אני מבטיחה לך שאני עושה הכול כדי להוציא אותך מחלום הבלהות שאליו נקלעת. זה הסיוט שאף אימא לא מאחלת לעצמה. האב הביולוגי שלך שמעולם לא גידל אותך, הונה אותנו כשביקש שנגיע לביתו כדי לפתוח דף משפחתי כביכול בפנסלבניה. איך האמנתי לו? כי רציתי בשבילך את החלום על אבא שיגדל אותך באהבה. החלום הזה הפך לחלום בלהות.

בחלומות הכי שחורים שלי לא חלמתי שברגע שבו תקבלי תעודת זהות אמריקאית עוד באותו היום, הוא ינהג כלפי באלימות יחד עם אמא שלו. הוא נעל אותי מחוץ לבית בשלג,  ללא רכוש, ללא טלפון, ללא דרכונים או ארנק כדי לבצע את החטיפה שלך.

אמיליה אהובה, את נותרת רחוקה ממני, נעולה בבית מבודד, עם שני אנשים מבוגרים שאינך מכירה, שמפקחים על כל צעד שלך, כשאינך יודעת למה זה קרה והאם אמא תבוא לחלץ אותך בקרוב. בימים האחרונים הצלחתי באמצעות סיוע משפטי לקבל אותך אלי למספר שעות. כשהתבקשתי להחזיר אותך את צרחת ותלשת לי את החולצה מרוב שהתחננת לא לחזור לסיוט שלך.

אני מפחדת לחייך, מפחדת מהאיש שהרגשתי את האלימות שלו על הגוף שלי, הוא אמנם פרופסור באוניברסיטה אבל התזה שלו היא על התעללות בילדים. זה מצמרר אותי, אין לילה שאני מצליחה לישון, אני מבקשת ממך סליחה שאת עדיין לא איתי.

למזלי הרב החברים שלי מישראל התארגנו מהר כדי לפתוח מרכז חירום למענך  ולגייס ייצוג משפטי שלי כדי להחזיר אותך. באמצעות עורכת הדין המומחית בתחום אמנת האג בשם Linda Shay Gardner שפועלת להצלתך. לינדה קבעה באופן חד משמעי כי התלונה שלנו  מאומתת על פי אמנת האג בדבר היבטים האזרחיים של חטיפת ילדים והפרת חוק הסעד הבינלאומי לחטיפת ילדים. אני עושה הכול כדי להציל אותך!  אני מאמינה שאם יתגייסו לעזרה אנשים טובים, אצליח לחלץ אותך.  תחזיקי מעמד!

בבקשה אנשים יקרים, אם אתם מבינים מה זה ילדה בת 4,  אתם ודאי מבינים מה עובר עלי. אנא עזרו לי להציל את אמיליה באמצעות תרומות דחופות לטובת הייצוג המשפטי כדי שבאמת נצליח לחלץ אותה בהקדם האפשרי ולהחזיר אותה לישראל בקרוב בקרוב, אני מאמינה שיש אנשים טובים בעולם. אני לא יכולה להרים ידיים ולוותר זה החיים של הילדה שלי, הילדה של כולנו.

חבריה של נטע התגייסו לעזרתה וגייסו את הכסף הסכום הראשוני ממש לסייע לה, יחד עם זאת יש צורך במאות אלפי שקלים על מנת לממן את עורכי הדין שיחזירו את נטע והילדה לישראל, לסייע לה לממן דירה קטנה וראויה למגורים עם הילדה, כסף לאוכל ולדברים הבסיסיים שכיום אין לנטע אפשרות לממן

הקבלה אינה מוכרת לצרכי מס.

0
נתרמו עד כה מתוך 550,000 ₪