זהו סיפור הקמתה של העמותה - גיוס מהלב

עברו שבע שנים מהיום בו התחלתי לגייס כסף עבור הבית שלי, גיוס המונים באמצעות הלוואה לרכישת בית. מהיום בו התחלתי בגיוס  יצרו איתי קשר אנשים רבים מכל רחבי הארץ בבקשת עזרה לגיוס כספים.

כל אחד ומטרתו הוא

האמת היא שרוב הבקשות היו בעיקר של אנשים שזקוקים לכסף לנושאים כגון – פונדקאות, תרומת ביציות, אימוץ, נושאים רפואיים כאובים, משפחות שהתפרקו – וזקוקים לכספים כדי לעמוד על הרגליים.

מאחורי כל סיפור יש אנשים, אנשים שנמצאים במצוקה כזאת או אחרת. לאורך כל השנים סייעתי לאנשים ללא תמורה, ליוויתי, תמכתי, ייעצתי ככל יכולתי.

אך מי שהניעה אותי להקים עמותה ולמסד את העשייה שלי, היא כרמית אשל דורון. כרמית התקשרה וסיפרה לי את סיפורה. ליבי נשבר בקרבי.

אני שחובקת שלושה ילדים. ואפרת ובעלה שחבקו ילד אומנה שנלקח ממנה ומבעלה ביום בהיר אחד, נותרו בלי כלום, ובלי יכולת להרות.
אפרת ביקשה ממני סיוע בגיוס כספים. כמובן שנרתמתי, ייעצתי לה, הדרכתי אותה, ולבסוף בבואה לבחור אתר לאסוף דרכו את התרומות, היא סיפרה לי שהיא צריכה עמותה, ואמרה לי בפשטות- "אולי תקימי עמותה?" ואני התגייסתי בשמחה.
וכך הוקמה העמותה "גיום מהלב" שמאפשר לנו ללוות זוגות מהתחלה ועד הסוף, ולתת פלטפורמה מלאה עם התאמה אישית לכל צורך.
ביקשתי מכרמית להמתין עד אשר תהיה עמותה ממוסדת ומסודרת. חברתי העו"ד אילנה ויגדור נרתמה מיד בכל הבירוקרטיה והחתימות. לקח לנו קצת זמן – אך העמותה שלנו מתחילה את פעילותה.

כרמית אשל ובן זוגה גייסו באמצעות העמותה 300,000 ש"ח עבור פונדקאות ותרומת ביציות…ואנחנו כאן כדי להמשיך ולסייע להפוך חלומות למציאות.

מוזמנים לפנות אלינו,
נועה חריש
מנכלי"ת העמותה